You are here
Home > Klub krásy >

Jak si najít správného kadeřníka

Najít tu správnou kadeřnici, které se odvážíme svěřit své roky pěstované kadeře, není nic lehkého. Spousta žen s kadeřníkem v minulosti měla nějaké špatné zkušenosti. Jak se tomu vyhnout se dozvíte v našem článku.

Ujasněte si svůj cíl

Ujasněte si svůj cíl - Jak si najít správného kadeřníka

Než se vrhnete hledat toho správného kadeřníka (kadeřnici), zamyslete se nad tím, co chcete. Chcete vlasy jen zkrátit? Obarvit? Nebo kompletně změnit svůj účes? Ať je to cokoli, měli byste na to myslet při výběru kadeřníka. Pokud chcete platinovou blond, měli byste hledat někoho, kdo má dostatek znalostí a zkušeností k tomu, aby to zvládl. Chcete se zbavit dlouhých vlasů a mít krátký sestřih? Hledejte někoho, kdo se na krátké střhy zaměřuje.

Podívejte se na jejich předchozí práce

Spousta kadeřníků a kadeřnic v dnešní době prezentuje své práce na sociálních sitích nebo na vlastních webových stránkách. Prohlédněte si je a řekněte si, jestli se vám tyto práce líbí.

Přečtěte si recenze

Přečtěte si recenze - Jak si najít správného kadeřníka

Zadejte si jméno salónu či vybraného pracovníka do internetového vyhledávače a přečtěte si názory ostatních zákazníků. Nedávejte jen na hodnocení na stránkách daného kadeřníka, negativními reakcemi se určitě chlubit nebude.

Zeptejte se svých přátel

Nezapomínejme na to, že spousta recenzí na internetu nemusí být pravdivá. Pokud profil, který recenzi publikoval, vypadá podezřele (nesmyslné jméno, jedna jediná recenze, spousta podobných recenzí publikovaných v jeden den…), neberte je vůbec v potaz. Radši se zeptejte svých přátel a rodiny, kteří jsou v hodnocení přeci jen objektivnější.

Cena není všechno

Cena není všechno - Jak si najít správného kadeřníka

Rozhodně si kadeřníka nevybírejte na základě jejich ceníku. Myslete na to, že kvalitní práce něco stojí a na vašich vlasech bude ve výsledku poznat, jestli vás střih stál 300 nebo 2000 korun.

Top