You are here
Home > Klub krásy >

Jak zachránit zničené vlasy

Barvení, kulmování, žehlení, lakování, fénování.. A to je teprve začátek. Nemusí se nám to na první pohled zdát, ale svým vlasům dáváme občas zabrat. Někdy stačí i příliš dlouhý pobyt na sluníčku k tomu, abychom se nám vlasy zničily. Co tedy dělat, když naše vlasy ztratily lesk, hebkost a začaly se lámat a sušit?

Naštěstí jsme si pro váš připravili čtyři produkty z řady Kérastase Thérapiste, které poškozené vlasy zregenerují a pomůžou jim vrátit zpět svoji přirozenou hebkost a lesk.

Pre-Shampoo Kérastase Résistance Soin Premier Thérapiste

Pre Shampoo Kérastase Résistance Soin Premier Thérapiste - Jak zachránit zničené vlasy

Pokud si vlasy obarvujete či odbarvujete, tato obnovující intenzivní péče je přesně pro vás. Naneste drobet produktu na dlaň ruky, aplikujte na konečky vlasů a po pěti minutách smyjte. Produkt můžete používat i jako kondicionér.

Krémový šampón Kérastase Bain Thérapiste

Tento pečující šampon je hlavně dobrý pro obnovu vlasových vláken. Může vás u něho překvapit želatinová konzistence, díky které dostanou poničené vlasy přesně to, co potřebují a chrání je před dalším poškozením. Po nanesení jemně vmasírujte a nechte na hlavě zhruba dvě minuty, smyjte a proces zopakujte.

Maska Kérastase Résistance Thérapiste

Velkou dávku hydratace a výživy dostanou Vaše vlasy díky této posilující masce . Do vyždímaných vlasů přidejte drobet produktu, nechte působit 5-20 minut (při čekání si můžete zahrát jednu z her Playamo online) a poté smyjte. Masku se doporučuje používat 1-2x týdně.

Dvousložkové sérum Kérastase Serum Thérapiste

V jedné části olejová, ve druhé části krémová složka. Toto dvousložkové sérum napravuje vlasovou strukturu a při jeho aplikaci dochází k okamžité opravě a zpevnění vlasu. Mimo jiné chrání vaše vlasy před tepelnou úpravou a dodává vaším vlasům lesk. Sérum můžete aplikovat na mokré i suché vlasy.

Top