O nás - O nás

V Klubu Kérastase podporujeme všechny typy krásy, kultury, vzhledu a v neposlední řadě.. i všechny typy vlasů.

Náš online magazín se snaží pozdvihnout vlasovou péči na vyšší úroveň, proto u nás najdete jen ty nejlepší produkty doporučované profesionálními kadeřníky. Produkty, které tu najdete, obsahují vzácné a vysoce koncentrované ingredience, díky kterým budou vaše vlasy odolné, silné a zdravé.

Jelikož zdravé vlasy jsou základem krásy

Provozováním tohoto magazínu vám chceme nabídnou zajímavé rady, informace a články o té nejlepší vlasové kosmetice. Nezáleží, jaký máte typ vlasů, tady si každý najde své místo.  Na tvorbě obsahu se podílejí zkušení odborníci ze světa kosmetiky, ale i kadeřníci. Chceme vám ulehčit výběr, poradit, a hlavně pomoct docílit krásných a zdravých vlasů.

Víme, co vaše vlasy potřebují

Dočtete se zde tipy a rady, jak pečovat o své vlasy a jak jim dát ten správný šmrnc.  Neustále pracujeme na tom, abychom vám každý den přinášeli nové informace. Snažíme se vyhovět každému a najít řešení pro každého z vás. Ať už se jedná o radu s účesem, tipy, jak si kulmovat vlasy či jak dosáhnout hebkých a lesklých vlasů, jsme tu vždy pro vás.

Díky nám budete pořád ve střehu. Dozvíte o všech událostech a akcích, které pořádají luxusní kosmetické vlasové značky. Informujeme vás i o nejnovějších produktech a trendech jak v České republice, tak i ve světe. Všechny informace o vlasech máte na jednom místě.

To nejlepší pro členy klubu

Naši nejvěrnější fanoušci se můžou stát členy klubu a užívat si spoustu členských výhod.

Máte dotaz? Napište nám!

Nebojte se nás kontaktovat, jsme k dispozici každý den a rádi vám pomůžeme.